Kontakt

Sjukanmälan: Ska göras via edwise.

Ifall edwise inte fungerar, så skicka gärna ett sms till 0733-580483. Sjukanmälan ska göras varje dag, inte bara dag 1.
Detta nr gäller även om du behöver kontakta någon av personalen.

Vill du kontakta någon av oss pedagoger på Syd så kan du även göra det via mail

Henrik Jeppsson, Idrott & hälsa och matematik, henrik.jeppsson@sjobo.se

Niklas Gren, matematik,  niklas.gren@sjobo.se

Anna Lennartsson, engelska, spanska,  anna.lennartsson@sjobo.se

Kent Borgström, SO,  kent.borgstrom@sjobo.se

Nette Carlsson, slöjd,  anette.karlsson@sjobo.se

Therese Sahlström, svenska, therese.sahlstrom@sjobo.se

Sina Hatef, NO, sina.hatef@sjobo.se

Royne Levin, svenska, royne.levin@sjobo.se

Heléne Larsson, tyska, helene.larsson2@sjobo.se

Andrea Milares, musik,  andrea-erika.simon-millares@sjobo.se

Paula Månsson, specialpedagog, 073-4242792, paula.mansson@sjobo.se

 

Johan Gustafsson, rektor, 0416-27155   Johan.Gustafsson@sjobo.se

Pia Jönsson, bitr. rektor, 0416-272 56       pia.jonsson@sjobo.se

Kristina Thelin, elevstödsamordnare, 0416-272 54   kristina.thelin@sjobo.se

Angelica Willyson, skolsekreterare, 0416-271 82    Angelica.willyson@sjobo.se

Vanessa, kurator, 0703-677885

Carina, skolsköterska, 0416-27252, 0734-242702

Snabblänk för att komma till Emanuelskolans hemsida.

Info om Sjöbo Kommuns grundskolor samt bl.a. ledighetsansökan hittar du HÄR

Länk till Emanuelskolans fritidsblogg.

En kommentar till Kontakt

  1. Pingback: Sjukanmälan | Emanuelskolan 6a

Kommentera

E-postadressen publiceras inte.